Tag: kursy językowe

Kursy językowe powracają w łaskę od września

Pierwszy wrzesień to nie tylko dzień, w którym dzieci i młodzież wracają do szkoły, to także czas, w którym dorośli podejmują na nowo temat szkoleń językowych. Chcemy pokonać barykadę nieznajomości języka angielskiego, ale często nie wiemy, jak się do tego zabrać. (continue reading…)Korepetycje, kursy, zajęcia korekcyjne

High school teenage student female read bookPierwszy września – dzień, który wcale nie kojarzy się źle. To czas, gdy mimo wszystko zdecydowana większość dzieci czuje szczęście, może nie z powodu powroty do szkolnych ławek, ale przynajmniej ze względu na powrót do koleżanek i kolegów. (continue reading…)


Przydatny podręcznik do nauki angielskiego

Ryszard Purski po udanych podręcznikach do nauki języka angielskiego wydanych w 2002 i 2009 roku wraca na rynek wydawniczy z kolejną publikacją. Tym razem jest to „Przystępna gramatyka języka angielskiego” i można być pewnym, że podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, książka będzie cieszyła się dużą popularnością. (continue reading…)


Twoja przyszłość w twoich rękach

Puste slogany i banały powtarzane raz po raz denerwują i nic w tym dziwnego, bo ile można wysłuchiwać o tym, aby uczyć się przez całe życie, czy o tym, że wiedza jest kluczem do wszystkiego… (continue reading…)


Kursy językowe

Kursy językowe stają się coraz popularniejszą formą dokształcania w społeczeństwie. Wielu młodych ludzi, czując niedosyt wiedzy z zakresu języków obcych, wyniesiony ze szkół i uczelni wyższych, decyduje się na płatne kursy w prywatnych szkołach języków obcych.

(continue reading…)


Szkolenia językowe

Sprawne posługiwanie się obcymi językami – takie wymagania stawia wiele zakładów pracy, firm i przedsiębiorstw, a także sklepów. W każdym kraju mamy do czynienia z turystami, obcokrajowcami, którzy z różnych przyczyn musieli pojawić się w danym kraju. Języki wymagane są również w przedsiębiorstwach logistycznych, gdzie często dochodzi do zagranicznych transakcji. Aby móc doszkolić się z języka, nauczyć się od podstaw bądź przypomnieć sobie niektóre zagadnienia, często korzystamy z ofert doszkalających, oferowanych przez szkoły językowe. (continue reading…)


Copyright © 1996-2010 Szkolenia i konferencje. All rights reserved.
iDream theme by Templates Next | Powered by WordPress