Hotele Spa & Wellness łączą tradycyjne zakwaterowanie z opcją korzystania z zabiegów oraz usług relaksacyjno-kosmetycznych. Nocleg został przystosowany zarówno dla rodzin z dziećmi jak i par, klientów biznesowych, a także pojedynczych Gości. W pokojach znajdziemy pełen węzeł sanitarny, telefon, dostęp do internetu, minibar jak również telewizor. Najistotniejsza w tym wszystkim jest jednak strefa Spa, która w większości obiektów jest naprawdę imponująca – baseny, jacuzzi, sauny, łaźnie, a nawet siłownia czy też sala gimnastyczna. Oferty zabiegów tyczą się praktycznie każdej części ciała, należało by wymienić tutaj choćby takie zabiegi jak – masaże pielęgnacyjne dłoni i stóp, pleców, masaże woskiem, wirowe, podwodne, lecznicze, sportowe, ajurwedyjskie czy hydromasaże.

Dużą popularnością w szczególności wśród płci pięknej cieszą się zabiegi kosmetyczne i dermatologiczne, takie jak peelingi czy mikrodermabrazja. Mnóstwo nowoczesnych obiektów Spa dysponuje również salonem piękności, gdzie panie mogą poprawić sobie humor nową fryzurą jak również zabiegami manicure i pedicure.

Panowie także znajdą tu coś dla siebie, ich uwagę szczególnie powinny zwrócić zabiegi takie jak kąpiel w piwie, masaż tajski, czy też bicze szkockie. Zupełnie innym tematem jest siłownia, gdzie można popracować nad formą oraz muskulaturą, często pod kontrolą doświadczonego trenera. Przeprowadzane są na przykład zajęcia grupowe albo też indywidualne, a ćwiczący mają do dyspozycji bieżnie, wyciągi czy rowerki. Podczas korzystania ze Spa warto spróbować aqua-aerobicu, czyli gimnastyki w wodzie, która łączy pływanie z aerobikiem, angażując i rzeźbiąc przy tym wszystkie mięśnie ciała. Spa wypełnione są przyjemnymi i kojącymi aromatami. Zabiegi wykonuje się używając różnorodnych kosmetyków naturalnych, antyalergicznych jak również olejków eterycznych. Owocowe i kwiatowe zapachy umilają przyjemny czas spędzony w SPA.

Pobyt w Spa warto wykorzystać na maksa, jest to uczta dla ducha i ciała, lecz niestety na taką rozrywkę nie można pozwolić sobie co tydzień. Pobyt w Spa może okazać się świetnym prezentem na gwiazdkę, urodziny, czy też rocznicę ślubu. Każda kobietę ucieszy taki wyjazd, zwłaszcza jeśli będzie towarzyszył jej w tym ukochany. Wiele Hoteli Spa & Wellness oferuje także zabiegi dla dzieci oraz opiekę nad nimi, natomiast rodzice w tym czasie mogą spokojnie popływać w basenie czy też wziąć udział w zajęciach fizycznych.

Jak znaleźć Hotele Spa & Wellness? Najprościej jest skorzystać z katalogów internetowych, które zawierają prezentacje nowoczesnych oraz funkcjonalnych obiektów. W prezentacjach znajdują się zdjęcia jak również opisy poszczególnych atrakcji związanych ze Spa, co umożliwia na samym wstępie ocenienie, czy dany hotel będzie nas interesował. Dzięki znacznej liczbie obiektów, miłośnicy Spa mają szeroki wybór. Hotele Spa & Wellness oferują komfortowe warunki, które są połączone z ciekawymi atrakcjami. Ważnym odłamem działalności większości hoteli są konferencje, szkolenia oraz imprezy integracyjne. Goście biznesowi oprócz wynajmu sal konferencyjnych, chętnie korzystają również z wszelkich pakietów Spa.

grafika: fotolia.pl

Powiązane wpisy:

  • Brak podobnych