Szkolenia i konferencje

Konferencje i szkolenia, artykuły, informacje branżowe, nowości, oferty

Żeglarz Jachtowy. Teoria i praktyka – szkolenia i kursy dla żeglarzy

 „Żeglarz Jachtowy. Teoria i praktyka” – ebook Zbigniewa Klimczaka to nie jest tylko kolejny poradnik dla przyszłych kursantów zdających na stopień żeglarza jachtowego, jakich można znaleźć na rynku księgarskim, ale zbiór doświadczeń żeglarza z ponad 30 letnim stażem. To źródło wiedzy na temat żeglarstwa, mające w sposób prosty, łatwy, etyczny i zrozumiały dotrzeć do przyszłego pokolenia żeglarzy.

Sam autor poradnika to zajmuje się szkoleniem i wychowywaniem młodzieży żeglarskiej już ponad 30 lat i robi to nadal z wielką pasją. Klimczak jest założycielem (wraz z Katowickim Okręgowym Związkiem Żeglarskim) Dziecięcej Szkółki Żeglarskiej, którą prowadził przez wiele lat i przez którą przewinęła się całkiem spora liczba dzieci. Pełnił funkcję Kierownika Wyszkolenia Żeglarskiego w ośrodku Huty im. Sędzimira w Zielonym Gaju na Mazurach, a następnie prowadził własną Szkołę Żeglarską. Tak bogate doświadczenie pozwoliło mu stworzyć to doskonałe Vademecum dla wszystkich, którzy interesują się żeglarstwem, podobnie jak dla adeptów żeglarstwa jachtowego oraz instruktorów i osobom już żeglującym.

Książka ta stanowi cenne źródło informacji, na temat szczegółowych lub bardziej specjalistycznych tematów związanych z żeglarstwem. Autor zawarł w niej subiektywne przemyślenia i rady dla żeglarzy. Następujące rozdziały tego przewodnika ujmują szczegółowe instrukcje o tajnikach żeglarstwa, a także zbiór zasad i przepisów ogólnie obowiązujących każdego czy to obecnego czy przyszłego żeglarza. Zainteresowanych lekturą odsyłam do księgarń. Zbigniew Klimczak jest autorem przewodnika dla żeglarzy po wodach Adriatyku – „Cyklady przez okno Apollina”.

Ebooki można nabyć pod tymi linkami:
http://virtualo.pl/zeglarz_jachtowy_teoria_praktyka/zbigniew_klimczak/a49242i125798/
http://www.ebooki123.pl/zeglarz-jachtowy-teoria-i-praktyka_p64

Polecamy także Przewodnik dla żeglarzy – „Cyklady przez Okno Apollina”
http://www.ebooki123.pl/cyklady-przez-okno-apollina-przewodnik-dla-zeglarzy_p65
oraz http://virtualo.pl/cyklady_przez_okno_apollina/i125799/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *