Szkolenia i konferencje

Konferencje i szkolenia, artykuły, informacje branżowe, nowości, oferty

Konftel dołącza do grona producentów urządzeń wideokonferencyjnych

Konftel, wiodący producent telefonów konferencyjnych, dodaje do swego portfolio zestawy do wideokonferencji, stworzone z myślą o takich rozwiązaniach jak Skype for Business, Pexip, Webex, Zoom i innych. Nowe pakiety wyróżnia najlepszy stosunek jakości do ceny oraz łatwa konfiguracja i obsługa.

Każdy zestaw Konftel Collaboaration składa się z telefonu konferencyjnego lub zestawu głośnomówiącego + kamery PTZ. Zestawy służyć będą do zapewnienia profesjonalnej jakości wideo i dźwięku podczas organizacji wideokonferencji przez aplikacje jak Skype for Business Pexip, BlueJeans, Webex lub jakąkolwiek inną usługę. Wśród nowych rozwiązań znajdziesz takie, które są przeznaczone do spotkań z 6, 12 lub 20 osobami w pomieszczeniu.

„Wspólną cechą wszystkich nowych pakietów wideo od Konftel jest łatwość ich użycia. Pojedynczy kabel USB to wszystko, czego potrzeba, aby do laptopa podłączyć głośnik, kamerę konferencyjną i ekran w sali konferencyjnej, aby uzyskać dobrej jakości dźwięk i obraz podczas spotkania. Koncepcja nosi nazwę Konftel OCC – One Cable Connection.” – mówi Karolina Chomicka, Konftel Product Manager w Kontel.

Kamery pasujące do dźwięku najwyższej klasy

Konftel proponuje do wyboru 2 modele kamer konferencyjnych. Konftel Cam20 to kamera USB 4K ePTZ przeznaczona do małych pomieszczeń. Szeroki kat widzenia 105° daje gwarancję, że wszyscy uczestnicy spotkania będą widoczni. Konftel Cam50 to kamera konferencyjna PTZ z obrazem w jakości HD 1080p / 60fps HD i 12-krotnym zoomem optycznym, pozwalającym na pokazanie nawet najdrobniejszych szczegółów np. tkanin i dokumentów.

Hybrydowe wideokonferencje

W skład pakietów Konftel wchodzi zestaw głośnomówiący lub telefon konferencyjny – Ty wybierasz. Przewagą telefonu konferencyjnego jest możliwość utworzenia hybrydowego połączenia konferencyjnego. Oznacza to, że łatwo połączysz USB i linię telefoniczną w jedną konferencję.

Zestawy dostępne w sprzedaży:

  • Mały Pakiet Konftel, do 6 uczestników:
    Konftel C20Ego (Konftel Cam20 + Konftel Ego + HUB)

  • Średni Pakiet Konftel, do 12 uczestników:
    Konftel C5055Wx (Konftel CAM50 + Konftel 55Wx + HUB)

  • Duży Pakiet Konftel, do 20 uczestników:
    Konftel C50300 (Konftel 300IPx/300Wx/300/300Mx + Konftel CAM40 + HUB + mikrofony rozszerzające. Opcja podłączenia nagłośnienia dla 300 i 300IPx)

 

O KONFTEL

Konftel jest jednym z liderów rynku telefonów konferencyjnych. Od 1988 firma rozwija swoje usługi, aby pomagać ludziom na całym świecie organizować spotkania, nie martwiąc się o odległość. Konftel dbając o środowisko naturalne podkreśla, że możliwość rozmowy przez telefon konferencyjny z wieloma oddziałami czy kontrahentami jednocześnie znacznie ogranicza podróże służbowe. Oznacza to nie tylko znaczną oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy na delegacje, ale także istotne zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Wysoka jakość dźwięku jest kluczowa dla udanych telekonferencji. Dlatego wszystkie rozwiązania firmy Konftel działają w oparciu o opatentowaną technologię OmniSound, która zapewnia krystalicznie czysty dźwięk podczas rozmowy. Główna siedziba Konftela, w której mieszczą się wszystkie działy, znajduje się w szwedzkim mieście Umeå. Firma dysponuje również biurami sprzedaży na całym świecie i współpracuje z rozległą siecią dystrybutorów.

O KONTEL

Firma KONTEL jest jednym z największych rodzimych dystrybutorów rozwiązań IT oraz sprzętu audio i wideo, w tym profesjonalnych urządzeń konferencyjnych. Aktualnie portfolio dystrybutora tworzy prawie 30 renomowanych marek. W ofercie znalazły się także systemy fax-serwerowe, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth do różnorodnych zastosowań oraz akcesoria dla graczy. Firma to także laureat prestiżowych wyróżnień w branży IT, między innymi Emerging Markets Distributor of the Year 2015, przyznanego przez firmę Plantronics. Więcej na www.kontel.pl

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Guźniczak

PR Specialist

4 Publicity

Michała Spisaka 66

02-495 Warszawa

536 161 323

agnieszka.guzniczak@4publicity.pl

www.4publicity.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *