Szkolenia i konferencje

Konferencje i szkolenia, artykuły, informacje branżowe, nowości, oferty

Najbliższe dni pod znakiem „Światowego Tygodnia Mózgu”

W dniach 10-16 marca odbędzie się w Polsce „Światowy Tydzień Mózgu”. Różne imprezy naukowe, warsztaty czy wykłady mają za zadanie spopularyzować wiedzę o mózgu i układzie nerwowym, a także o jego działaniu.


Brain Awareness Week” po raz pierwszy obchodzono w Stanach Zjednoczonych w 1996 roku, a już 3 lata później impreza ta przywędrowała do Polski i do dziś cieszy się sporą popularnością, W największych polskich miastach, takich jak Warszawa, Kraków, Poznań czy Gdańsk uczestnicy mogą liczyć na szereg atrakcji oraz uzyskać odpowiedzi na wiele nietypowych pytań.

W Warszawie, w siedzibie tygodnika „Polityka” między 10 a 14 marca odbywać się będą wykłady, na których uczestnicy poznają tajemnicę strachu, oraz dowiedzą się, jakie genetyczne podstawy mają choroby mózgu. Organizatorzy tego wydarzenia we Wrocławiu spróbują wyjaśnić, na czym polega przetwarzanie emocji w mózgu, oraz czy niemowlęta myślą o umysłach innych ludzi. Więcej o imprezie można poczytać w serwisie www.szkolenia24h.pl w tym miejscu.

Każdy, kto chce zwiększyć swoją wiedzę na temat mózgu i jego funkcjonowania powinien już teraz zaznaczyć sobie w grafiku dni 10-16 marca i wziąć udział w polskich obchodach „Brain Awareness Week”. Następna taka okazja dopiero za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *