Szkolenia i konferencje

Konferencje i szkolenia, artykuły, informacje branżowe, nowości, oferty

Miejsce na konferencję finansową

Pieniądze lubią ciszę …. dlatego też trudno wyobrazić sobie, żeby miejscem konferencji finansowej był podrzędny obiekt, bez odpowiednich warunków do obrad.

W Internecie można znaleźć wiele ofert sal konferencyjnych na wynajem, co niedoświadczonemu jeszcze organizatorowi może trochę utrudniać podjęcie wyboru. Na początek warto odwiedzić serwis www.konferencyjne.pl, gdzie w jednym miejscu znajdują się prezentacje obiektów z całej Polski. Nie trzeba więc otwierać dziesiątek stron hoteli i obiektów konferencyjnych, za to w jednym miejscu możemy porównać różne prezentacje i oferty.

Przeglądając prezentacje sal konferencyjnych na wynajem warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na pojemność, która powinna być dopasowana do liczby delegatów. Nie ma sensu wynajmować sali na 1000 osób, jeśli w spotkaniu udział weźmie co najwyżej 50 delegatów. Sala powinna być też wyposażona w wysokiej klasy sprzęt konferencyjny, taki jak projektor multimedialny, flipchart, czy jeśli jest taka potrzeba system do głosowania czy tłumaczenia symultanicznego. Ważne są też takie elementy wyposażenia jak wygodne krzesła/fotele, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, oraz klimatyzacja.

W przypadku, gdy na konferencję zaproszeni zostali uczestnicy z innych miast, ważne jest też zakwaterowanie. Wiele obiektów konferencyjnych dysponuje noclegami, a także oferuje wiele atrakcji, na które można znaleźć czas po konferencji – np. SPA, kręgle czy bankiet. Analizując oferty konferencyjne warto więc też zwracać uwagę i na te elementy.

Więcej informacji znajdą Państwo w artykule  „Gdzie zorganizawać konferencję finansową” w serwisie www.monetary.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *