Szkolenia i konferencje

Konferencje i szkolenia, artykuły, informacje branżowe, nowości, oferty

Trzeba się dokształcać na kursach i szkoleniach.

Takie mamy czasy, że po szkole średniej, a nawet studiach o pracę ciężko, bez dodatkowych szkoleń zawodowych ani rusz.

Kto ma największe szanse na zatrudnienie po studiach? W czołówce znajdują się oczywiście lekarze, inżynierowie i prawnicy, ale nie oznacza to jednocześnie, że te grupy zawodowe po studiach już nic nie robią w kwestii dokształcania – wręcz przeciwnie, od przedstawicieli tych zawodów wymaga się więcej, dlatego kursy i szkolenia to dla nich chleb powszedni.

Problem mają najczęściej absolwenci studiów humanistycznych, którzy z tytułem magistra nie mogą znaleźć pracy praktycznie nigdzie i to właśnie oni muszą albo całkowicie się przekształcać, albo dodatkowo kończyć studia podyplomowe by zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Serwis kursy24h.pl rekomenduje kursy dla studentów z najróżniejszych dziedzin, dlatego warto regularnie przeglądać pojawiające się ogłoszenia. Wśród kursów dostępne są te darmowe i płatne, a także takie, które można zrobić nie wychodząc z domu, czyli e-learning. Jest zatem z czego wybierać.

Jak widać różnorodna edukacja jest nam potrzebna i to bez względu na to, czy jeszcze szukamy pracy czy już ją zdobyliśmy.

M-S-M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *