Tag: szkolenia językowe

Kursy językowe powracają w łaskę od września

Pierwszy wrzesień to nie tylko dzień, w którym dzieci i młodzież wracają do szkoły, to także czas, w którym dorośli podejmują na nowo temat szkoleń językowych. Chcemy pokonać barykadę nieznajomości języka angielskiego, ale często nie wiemy, jak się do tego zabrać. (continue reading…)


Twoja przyszłość w twoich rękach

Puste slogany i banały powtarzane raz po raz denerwują i nic w tym dziwnego, bo ile można wysłuchiwać o tym, aby uczyć się przez całe życie, czy o tym, że wiedza jest kluczem do wszystkiego… (continue reading…)


Kursy językowe

Kursy językowe stają się coraz popularniejszą formą dokształcania w społeczeństwie. Wielu młodych ludzi, czując niedosyt wiedzy z zakresu języków obcych, wyniesiony ze szkół i uczelni wyższych, decyduje się na płatne kursy w prywatnych szkołach języków obcych.

(continue reading…)


Szkolenia językowe

Sprawne posługiwanie się obcymi językami – takie wymagania stawia wiele zakładów pracy, firm i przedsiębiorstw, a także sklepów. W każdym kraju mamy do czynienia z turystami, obcokrajowcami, którzy z różnych przyczyn musieli pojawić się w danym kraju. Języki wymagane są również w przedsiębiorstwach logistycznych, gdzie często dochodzi do zagranicznych transakcji. Aby móc doszkolić się z języka, nauczyć się od podstaw bądź przypomnieć sobie niektóre zagadnienia, często korzystamy z ofert doszkalających, oferowanych przez szkoły językowe. (continue reading…)


Copyright © 1996-2010 Szkolenia i konferencje. All rights reserved.
iDream theme by Templates Next | Powered by WordPress