Tag: konferencje

Polecane sale konferencyjne

Istnieje tak szeroki wybór miejsc do wynajęcia, które mają sale konferencyjne odpowiednie dla małych i dużych spotkań, seminariów i konferencji.

Duże hotele i ośrodki dysponują zapleczem konferencyjnym, które pomieści największe ilości uczestników, w większych salach konferencyjnych i można organizować dowolne wydarzenie. Poszukaj centrów biznesowych i ośrodków szkoleniowych, ale nie zapominaj o hotelach typu boutique, barach, klubach i restauracjach, które często mają pomieszczenia, które idealnie nadają się na małe spotkania.

(continue reading…)


Miejsca na szkolenia i konferencje: Kraków

RadissonDawna stolica Polski oraz jedno z najchętniej odwiedzanych miast przez turystów z całego świata – oto współczesny Kraków. Niewiele jest miejsc na naszym kontynencie, w których obok siebie ujrzeć można tak wiele cennych zabytków. To również jeden z największych ośrodków konferencyjnych w tej części Europy. (continue reading…)


Jak wybrać salę na spotkanie biznesowe

erfolgreiche mitarbeiterschulungSpotkania są nieodłącznym elementem towarzyszącym działalności biznesowej – od zwykłych rozmów przy kieliszku wina, po konferencje, prezentacje, negocjacje czy szkolenia. Wiele z nich odbywa się w wynajętych salach, z dala od siedziby firmy.

(continue reading…)


Obiekty na konferencje w warmińsko-mazurskim

 

Województwo warmińsko-mazurskie ze względu na swoje walory takie jak mnóstwo jezior, lasów jest znakomitym miejscem na odpoczynek wśród natury, ale również na organizację profesjonalnych szkoleń, konferencji czy też imprez integracyjnych. Prezentujemy obiekty na konferencje w warmińsko-mazurskim. (continue reading…)


Obiekty konferencyjne w Szczawnicy

 

hotel modrzewie obiekt Szczawnica to znane miasto uzdrowiskowe w województwie małopolskim, w Beskidach  Zachodnich nad potokiem Grajcarkiem, między Pieninami a pasmem Radziejowej. (continue reading…)


Oszczędzaj na salach konferencyjnych

W czasach kryzysu wszyscy szukają sposobu, by zaoszczędzić „parę groszy” – także osoby odpowiedzialne za konferencje w firmach. Wystarczy mieć dobre „narzędzia”, które ułatwią poszukiwanie odpowiedniego miejsca na spotkanie firmowe. (continue reading…)


Miejsce na konferencję finansową

Pieniądze lubią ciszę …. dlatego też trudno wyobrazić sobie, żeby miejscem konferencji finansowej był podrzędny obiekt, bez odpowiednich warunków do obrad. (continue reading…)


Już czas na szkolenia i konferencje

Koniec sierpnia to znak, że lada moment rozpocznie się całe mnóstwo najróżniejszych szkoleń, konferencji i targów branżowych. Już teraz widać ruch w serwisach skupiających najróżniejsze wydarzenia edukacyjne w Polsce. (continue reading…)


Konferencje prasowe

Konferencje prasowe są to wydarzenia medialne, w których osoby chcące przekazać informacje mediom zapraszają dziennikarzy do wysłuchania ich oraz, jak to bardzo często bywa do zadawania pytań związanych z daną sprawą.
(continue reading…)


Konferencje

Kongresy, konferencje, zjazdy naukowe odbywają się praktycznie każdego dnia w naszym kraju. Dlaczego są organizowane i co dają uczestnikom, że frekwencja podczas tych wydarzeń jest tak duża? (continue reading…)


Copyright © 1996-2010 Szkolenia i konferencje. All rights reserved.
iDream theme by Templates Next | Powered by WordPress