Oferta szkoleń i kursów w Krakowie jest szeroka i bardzo różnorodna, nic w tym dziwnego, gdyż Kraków to duże miasto akademickie. Ludzie chcą się kształcić, bądź dokształcać, by mieć dobrą pozycję na rynku pracy.

Największym zainteresowaniem od lat cieszą się kursy językowe, bo to właśnie języki określają naszą atrakcyjność na rynku pracy. Język angielski, język niemiecki i coraz częściej rosyjski są w kręgu zainteresowań młodych ludzi. Oprócz języków na równi liczą się specjalistyczne umiejętności, o które najtrudniej.

W mediach i w środowisku naukowym  został dość obszernie poruszony temat niewłaściwego przygotowania do pracy młodych ludzi, którzy opuszczają mury uczelni. Wiedza teoretyczna zupełnie nie przekłada się na umiejętności właściwe, a to sprawia, że absolwent staje się potencjalnym pracownikiem drugiej kategorii.  Jedynym rozwiązaniem stają się wówczas szybkie szkolenia i to najlepiej takie pod okiem profesjonalnych trenerów. Szkolenia biznesowe, dofinansowane z EFS, bądź bezpłatne to te, o które studenci najczęściej pytają.

Tego typu szkolenia Kraków oczywiście organizuje, w tym temacie warto także monitorować inne duże miasta. Szkolenia dofinansowane z EFS organizuje się praktycznie w całym kraju. Polecamy serwis www.szkolenia24h.pl , gdzie na Rynku Szkoleń możemy zostawiać swoje zapytania o szkolenia, które nas interesują.

Warto się szkolić!

Powiązane wpisy: