Konferencje w górach, krakwiacy i górale

Szkolenia w górach to dobry pomysł na to, by zadbać zarówno o kompetencje pracowników, jak i dobry humor.

W serwisie szkolenia24h.pl pojawił się artykuł na temat szkoleń w górach – można przeczytać w nim o korzyściach jakie dają, o dostępnych atrakcjach czy obiektach, które oferują sale szkoleniowe. Link do artykułu „szkolenia w górach” można znaleźć tutaj. W tym artykule chcemy przedstawić bliżej inne ciekawe miejsce na szkolenia w górach – Kompleks Krakowiacy i Górale w Krzyszkowicach. Jest to hotel, który jest połączeniem charakterystycznych dla regionu stylów, góralskiego i galicyjskiego. W pokojach uwagę przykuwają na przykład kunsztownie wykonane drewniane, kamienne oraz kute elementy kowalskie. „Swojski” klimat tworzy nie tylko miła obsługa i rodzinna atmosfera, ale i pyszne jedzenie, oparte na produktach ekologicznych na staropolskich recepturach. Własne wyroby, wśród których są świeżo wędzone ryby, kiełbasy z wędzarni, przetwory z warzyw, owoców, czy grzybów na długo zostają w pamięci.

Zaplecze konferencyjne Kompleksu Krakowiacy i Górale także jest imponujące. Do dyspozycji organizatorów szkoleń jest kilka sal, które pomieszczą nawet kilkaset osób. Sala „Krakowiacy i Górale” (400 osób), Szałas góralski (500), sala „Krakowska” (160), Piwnica galicyjska (50), Stodoła plenerowa (600).

Obiekt można z czystym sumieniem polecić na szkolenie w górach, gdyż oferuje zarówno dobre warunki do przeprowadzenia zajęć, przyjemną atmosferę jak i duże możliwości jeśli chodzi o imprezy integracyjne.

Polecamy blog www.gory24h.pl poświęcony atrakcjom w górach!

Powiązane wpisy: