sunburst-1244029-mSpotkania biznesowe stają się koszmarem, gdy za oknami temperatura zbliża się do 30 stopni C. Oficjalny strój i gotowość do dyskusji podczas konferencji czy szkoleń są obowiązkowe, dlatego warto zadbać o to, aby maksymalnie zmniejszyć poziom zmęczenia uczestnikom organizowanego wydarzenia.

Walka z upałem i ze swoimi słabościami to normalna sprawa w czasie upałów, z czego zdają sobie sprawę organizatorzy konferencji, którzy coraz częściej przygotowują specjalne oferty na wynajem sal właśnie w okresie lata. Schłodzona lemoniada, klimatyzowane sale i koniecznie możliwość skorzystania z basenu i wygodnych pokoi, w których można przebrać się, przespać czy odpocząć po swojemu. Tak wygląda dobra oferta na wynajem sal w czasie upalnych dni.

desert-1396749-mI właśnie tego typu propozycje dostarcza w jednym miejscu serwis e-Konferencje.pl w kategorii oferty specjalne, do których już teraz Państwa odsyłamy pod ten link.

Nawet latem można zorganizować wspaniałe wydarzenie firmowe z częścią oficjalną i rozrywkową, tak, by dostrzec walory lata, a nie jego przykre strony. Warto o tym pamiętać przy kolejnej okazji organizacji spotkania konferencyjnego czy szkoleniowego dla swoich pracowników.

Spraw, aby uczestnicy spotkania nie czuli się, jak na pustyni…

Powiązane wpisy:

  • Brak podobnych