Tag: kursy

Jak zorganizować szkolenie biznesowe?

Szukasz ciekawego pomysłu na organizację szkolenia dla swoich pracowników? Dobrym pomysłem może okazać się zorganizowanie szkolenia wyjazdowego.

(continue reading…)


Jak szkolić menadżerów w zakładzie pracy?

3d people - human character , person with pointer in hand close to blackboard. Concept of education and learning. 3d render illustration

Potrzeba szkoleń w każdym zakładzie pracy jest ogromna i dlatego też coraz to większa liczba pracodawców decyduje się na podjęcie takich szkoleniowców, którzy odpowiednio będą w stanie się wszystkim zająć. Nie można oczywiście wybierać pierwszej lepszej firmy zajmującej się szkoleniami, gdyż wtedy działanie takiego pracownika niekoniecznie musi być czymś dającym jakieś zniewalające i powalające efekty. Więc dlaczego wydawać pieniądze firmy na marne i nie otrzymywać nic w zamian?

(continue reading…)Szkolenia w górach

Konferencje w górach, krakwiacy i górale

Szkolenia w górach to dobry pomysł na to, by zadbać zarówno o kompetencje pracowników, jak i dobry humor. (continue reading…)


Szkolenia dla programistów

Programista to zawód, który nie tylko cieszy się sporym wzięciem, ale i ma przed sobą ciekawą przyszłość. Przeglądając oferty pracy można zauważyć, że jest zapotrzebowanie na osoby na tym stanowisku. (continue reading…)


Szkolenia handlowe

Coraz więcej osób decyduje się na zmianę zawodu. Czasami jest to jedyne wyjście na zdobycie pracy, zwłaszcza w obliczu kryzysu i rosnącego bezrobocia. (continue reading…)


Jak wygląda praca księgowego?

Księgowy to ceniony i poważany zawód. Księgowy może pracować w prywatnej firmie albo biurze księgowym. (continue reading…)


Czym zajmuje się analityk IT?

Do zadań analityka IT, przede wszystkim należy analiza sprzętu oraz systemów komputerowych. Osoba obejmująca stanowisko analityka zwykle wykorzystuje dokumentacje przygotowaną wcześniej przez analityków baz danych oraz projektantów systemu przetwarzania informacji. Klasyfikuje, a także interpretuje informacje wychodzące z określonych systemów, a zwłaszcza określa rozwiązania zapewniające prawidłową jak również najbardziej efektywną współprace indywidualnych składników takiego systemu. Analityk IT może również zajmować się analizą baz danych oraz systemów łączności. (continue reading…)


Jak zostać administratorem sieci i systemów komputerowych?

Do głównych zadań administratora należy zarządzanie systemem informatycznym. Można wyodrębnić administratorów systemów operacyjnych, baz danych, serwerów i sieci (continue reading…)


Kursy i szkolenia w sieci

Kursy i szkolenia w sieci  Istnieje bardzo wiele sposobów zdobywania wiedzy. Dzisiejszy Internet stawia przede wszystkim na naukę samodzielną, z pomocą serwisów poradnikowych oraz tutoriali wideo, tymczasem prawda jest taka, że najlepszą formą nauki nadal pozostają szkolenia. Co ciekawe, chodzi także o popularne szkolenia wideo.

(continue reading…)


Copyright © 1996-2010 Szkolenia i konferencje. All rights reserved.
iDream theme by Templates Next | Powered by WordPress