Dzięki aplikacji Giełda Zapytań użytkownicy serwisu www.e-konferencje.pl w szybki i łatwy sposób mogą znaleźć hotele, obiekty czy sale konferencyjne. Po złożeniu zapytania wystarczy poczekać na odpowiedź hotelu bądź obiektu.

Nowoczesna aplikacja skierowana jest nie tylko dla profesjonalnych organizatorów imprez, konferencji, szkoleń i eventów, ale także dla wszystkich tych, którzy poszukują lokacji na spotkania biznesowe, sezonowe, okolicznościowe, czy pobytowe. Giełda Zapytań stanowi świetne narzędzie wspierające sprzedaż ofert i pakietów konferencyjnych oraz hotelowych.

Ponadto, zapytania nagradzane są losami, które upoważniają do udziału w konkursie organizowanym przez serwis www.e-konferencje.pl. Nagrody w konkursie to atrakcyjne vouchery pobytowe w obiektach hotelowych na terenie całej Polski. Więcej informacji o konkursie znaleźć można pod adresem: http://www.e-konferencje.pl/konkurs/

Organizujesz przetarg na wynajem sali konferencyjnej – szkoda tracić czas na poszukiwanie odpowiedniego dostawcy wystaw na giełdzie swoje zapytanie o wynajem sali szkoleniowej, konferencyjnej i usługi konferencyjne na naszej stronie i czekaj na odpowiedzi i oferty usług konferencyjnych hoteli, obiektów konferencyjnych szkoleniowych.

Powiązane wpisy: