Katowice – miasto położone w południowej Polsce, centrum górnictwa i hutnictwa, ale nie tylko! Dopiero od kilku lat włodarze prowadzą intensywną promocję miasta, jako doskonałego obszaru na wszelkiego rodzaju wydarzenia: kongresy, konferencje, szkolenia, imprezy, wycieczki, itd.

Warto wiedzieć, że na tym obszarze rzeźba terenu jest bardzo urozmaicona, atrakcji tu nie brakuje, dlatego turystyka stała się dość popularna. Obecnie miasto walczy o wysoką pozycję w dziedzinie turystyki biznesowej. Wszystko po to, aby konferencje w Katowicach były znacznie częściej organizowane niż obecnie. Do tego potrzebne są oczywiście profesjonalne i wygodne sale konferencyjne w Katowicach.

Stolica Górnego Śląska zajmuje piąte miejsce w kraju pod względem liczby spotkań i wydarzeń z dziedziny gospodarki, nauki, kultury i polityki. Na 18000 takich wydarzeń, które w ubiegłym roku zorganizowano w całym kraju, 1071 odbyło się w Katowicach. Miasto postanowiło zainwestować w nowoczesne centra konferencyjne, a także w promocję miasta na arenie krajowej i międzynarodowej.

Obecnie dużą atrakcyjnością pod względem organizacji szkoleń, eventów, koncertów, kongresów cieszą się takie miasta, jak:  Kraków, Warszawa, Trójmiasto i Poznań.

Polecamy stolicę Górnego Śląska – warto organizować: szkolenia w Katowicach, konferencje, imprezy firmowe i wszelkie inne wydarzenia.

M-S-M

Powiązane wpisy:

  • Brak podobnych