Tag: szkolenia informatyczne

Szkolenia dla programistów

Programista to zawód, który nie tylko cieszy się sporym wzięciem, ale i ma przed sobą ciekawą przyszłość. Przeglądając oferty pracy można zauważyć, że jest zapotrzebowanie na osoby na tym stanowisku. (continue reading…)


Czym zajmuje się analityk IT?

Do zadań analityka IT, przede wszystkim należy analiza sprzętu oraz systemów komputerowych. Osoba obejmująca stanowisko analityka zwykle wykorzystuje dokumentacje przygotowaną wcześniej przez analityków baz danych oraz projektantów systemu przetwarzania informacji. Klasyfikuje, a także interpretuje informacje wychodzące z określonych systemów, a zwłaszcza określa rozwiązania zapewniające prawidłową jak również najbardziej efektywną współprace indywidualnych składników takiego systemu. Analityk IT może również zajmować się analizą baz danych oraz systemów łączności. (continue reading…)


Praca w branży IT

Wielu młodych ludzi chciało by zostać informatykami, nie ma w tym nic dziwnego ponieważ zawód ten jest opłacalny,a dobry informatyk nie będzie miał problemów ze znalezieniem pracy. (continue reading…)


Copyright © 1996-2010 Szkolenia i konferencje. All rights reserved.
iDream theme by Templates Next | Powered by WordPress