Tag: sale

Polecane sale konferencyjne

Istnieje tak szeroki wybór miejsc do wynajęcia, które mają sale konferencyjne odpowiednie dla małych i dużych spotkań, seminariów i konferencji.

Duże hotele i ośrodki dysponują zapleczem konferencyjnym, które pomieści największe ilości uczestników, w większych salach konferencyjnych i można organizować dowolne wydarzenie. Poszukaj centrów biznesowych i ośrodków szkoleniowych, ale nie zapominaj o hotelach typu boutique, barach, klubach i restauracjach, które często mają pomieszczenia, które idealnie nadają się na małe spotkania.

(continue reading…)


Sale konferencyjne Poznań

Stolica Wielkopolski to odpowiednie miejsce, by przeprowadzić spotkania biznesowe, konferencje czy szkolenia. Miasto jest gospodarzem Euro 2012, więc baza hotelowa stoi na wysokim poziomie. Oprócz noclegów, hotele oferują także liczne sale konferencyjne. (continue reading…)


Szkolenia firmowe

Każda firma powinna posiadać osobę kierującą całym zespołem. Dzięki temu przedsiębiorstwo może dobrze funkcjonować, rozwijać się i realizować cele firmy. Jednakże oprócz tego, niezwykle przydatne staje się również doszkalanie pracowników. (continue reading…)


Sale szkoleniowe Kraków

Stolica województwa małopolskiego to piękne, zabytkowe miasto, które jest świetnym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji czy imprez integracyjnych. (continue reading…)


Sale konferencyjne w górach

Sale konferencyjne w górach to świetne miejsce na spotkania, konferencje, szkolenia czy imprezy integracyjne. Położone wśród pięknych krajobrazów cieszą się dużym zainteresowaniem o każdej porze roku. (continue reading…)


Sale konferencyjne

Dobrze zorganizowana prezentacja biznesowa nie obejdzie się bez odpowiednio przygotowanego pomieszczenia. Omawianie konkretnych zagadnień czy to z polityki, czy w sprawie nauki bądź w celu wygłoszenia informacji dla dziennikarzy, odbywa się głównie w wyznaczonych do tego miejscach, jakimi są obiekty konferencyjne. (continue reading…)


Copyright © 1996-2010 Szkolenia i konferencje. All rights reserved.
iDream theme by Templates Next | Powered by WordPress